71 results in search
14 photos
4900 U.S. 160 Theodosia MO 65761
$2,100,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 70

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
6117 U.S. Highway 160 Theodosia MO 65761
$1,499,900
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 23

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
120 photos
237 Lawrence Lane Theodosia MO 65761
$1,335,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft: 3,220
Days on Market: 64

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
102 photos
237 Lawrence Lane Theodosia MO 65761
$1,335,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 64

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
9 Meal Ranch Road Theodosia MO 65761
$799,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,200
Days on Market: 16

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
Tbd Palmer Road Theodosia MO 65761
$720,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
2720 Us-160 Theodosia MO 65761
$650,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 62

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
132 County Road 900 Theodosia MO 65761
$650,000
-$49,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 4,400
Days on Market: 2

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
557 Hagewood Lane Theodosia MO 65761
$599,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,755
Days on Market: 21

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
557 Hagewood Lane Theodosia MO 65761
$599,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,755
Days on Market: 48

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
80 photos
164 Sweet Home Trail Theodosia MO 65761
$599,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,500
Days on Market: 14

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
28 Wallace Ranch Road Theodosia MO 65761
$595,000
-$100,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 1

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
19 Lakeview Drive Theodosia MO 65761
$499,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,710
Days on Market: 30

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
4570 State Highway Nn Theodosia MO 65761
$489,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,174
Days on Market: 49

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
221 Beachwood Street Theodosia MO 65761
$425,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,060
Days on Market: 49

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
564 Cr 636 Theodosia MO 65761
$375,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 2,277
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
7 Devonshire Drive Theodosia MO 65761
$369,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,490
Days on Market: 16

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
6300 County Road 647 Theodosia MO 65761
$349,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,770
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
2916 County Road 662 Theodosia MO 65761
$334,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,252
Days on Market: 16

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
31 Parkview Circle Theodosia MO 65761
$299,900
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,214
Days on Market: 34

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
000 County Road 635 Theodosia MO 65761
$299,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 69

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
64 photos
174 Foxgrove Street Theodosia MO 65761
$274,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,847
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago