35 results in search
76 photos
9 & 11 Bogey Lane Branson West MO 65737
$1,230,000
Beds: 12
Baths: 6
Sq Ft: 3,474
Days on Market: 235

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
121 Rue De Villas Circle Branson MO 65616
$675,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,151
Days on Market: 31

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
92 Mountain View Court Branson West MO 65737
$599,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,236
Days on Market: 49

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
82 Mountain View Court Branson West MO 65737
$594,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,236
Days on Market: 58

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
22587 Missouri 266 Ash Grove MO 65604
$555,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,507
Days on Market: 8

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
2413 E Swallow Street Springfield MO 65804
$497,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,104
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
2433 E Swallow Street Springfield MO 65804
$496,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,065
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
118 Rue De Villas Circle Branson MO 65616
$485,000
-$14,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,596
Days on Market: 8

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
5096 S Farm Road 189 Rogersville MO 65742
$479,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,855
Days on Market: 4

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
24 Mountain View Court Branson West MO 65737
$454,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,023
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
152 Rue De Villas Circle #4 Branson MO 65616
$429,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,913
Days on Market: 61

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
185 Eagle Pointe Drive Branson MO 65616
$419,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,396
Days on Market: 145

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
24672 Farm Road 2012 Crane MO 65633
$409,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,500
Days on Market: 8

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
22587 Missouri 266 Ash Grove MO 65604
$405,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,507
Days on Market: 8

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
200 Eagle Pointe Drive Branson MO 65616
$399,500
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 1,376
Days on Market: 190

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
131-135 Conner Drive Lebanon MO 65536
$380,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,227
Days on Market: 120

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
111-115 Conner Drive Lebanon MO 65536
$380,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,227
Days on Market: 66

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
120-126 Conner Drive Lebanon MO 65536
$380,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,227
Days on Market: 119

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
840 E Crystal Avenue Nixa MO 65714
$339,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,564
Days on Market: 1
Open: 5/17/26 2 PM - 4 PM

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
838 E Crystal Avenue Nixa MO 65714
$339,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,564
Days on Market: 1
Open: 5/17/26 2 PM - 4 PM

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
1909 Bluebird Way Carthage MO 64836
$337,000
-$13,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,827
Days on Market: 4

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
3579 W Camelot Street Springfield MO 65807
$325,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,590
Days on Market: 9

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
443 Avondale Drive Branson MO 65616
$324,900
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 958
Days on Market: 23

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
152 Sterling Way Hollister MO 65672
$324,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,685
Days on Market: 1

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
No Address Listed Springfield MO 65804
$319,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,660
Days on Market: 27

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
329 E Lafayette Street Springfield MO 65810
$315,000
-$4,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,906
Days on Market: 4

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
3243 S Kickapoo Avenue Springfield MO 65804
$305,000
-$8,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,556
Days on Market: 13

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
1 Magnolia Court Branson MO 65616
$299,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,238
Days on Market: 12

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
3478 S Doris Avenue Springfield MO 65807
$275,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,571
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
363 E Degraffenreid Street Springfield MO 65810
$255,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,240
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment