46 results in search
75 photos
323 Terrace Park Road Kimberling City MO 65686
$2,000,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 1,960
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
789 Breezy Point Lane Kimberling City MO 65686
$1,200,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,394
Days on Market: 19

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
84 photos
500 Navajo Trail Kimberling City MO 65686
$1,050,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,056
Days on Market: 29

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
75 photos
947 Breezy Point Lane Kimberling City MO 65686
$950,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 4

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
134 Little Creek Lane Kimberling City MO 65686
$799,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,496
Days on Market: 18

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
82 photos
1340 Little Aunts Creek Road Kimberling City MO 65686
$665,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,498
Days on Market: 11

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
8 Midview Drive Kimberling City MO 65686
$629,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,674
Days on Market: 3

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
379 Navajo Trail Kimberling City MO 65686
$595,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,804
Days on Market: 63

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
35 Silver Sunset Lane Kimberling City MO 65686
$559,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,708
Days on Market: 26

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
60 Settlers Cv Kimberling City Kimberling City MO 65686
$549,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 698
Days on Market: 97

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
139 Lakeshore Drive Kimberling City MO 65686
$515,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,483
Days on Market: 1

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
296 Lillian Lane Kimberling City MO 65686
$499,500
-$25,500
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,500
Days on Market: 5

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
257 Elm Point Lane Kimberling City MO 65686
$475,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 39

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
114 Bridgewater Loop #4 Kimberling City MO 65686
$469,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,458
Days on Market: 1

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
13 Oleary Drive Kimberling City MO 65686
$450,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,954
Days on Market: 47

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
245 Wildflower Road Kimberling City MO 65686
$449,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,225
Days on Market: 22

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
74 Bridgewater Loop ##5 Kimberling City MO 65686
$429,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,458
Days on Market: 84

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
74 Bridgewater Loop ##10 Kimberling City MO 65686
$419,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,458
Days on Market: 84

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
74 Bridgewater Loop ##7 Kimberling City MO 65686
$409,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,458
Days on Market: 84

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
114 Bridgewater Loop #1 Kimberling City MO 65686
$409,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,458
Days on Market: 9

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
65 Royale Estates Road #Lot 29 Kimberling City MO 65686
$409,700
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,161
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
74 Bridgewater Loop ##1 Kimberling City MO 65686
$399,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,458
Days on Market: 84

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
74 Bridgewater Loop ##4 Kimberling City MO 65686
$399,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,458
Days on Market: 84

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
4 N Wilderness Trail Kimberling City MO 65686
$399,000
-$23,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,412
Days on Market: 7

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
52 Northwoods Drive Kimberling City MO 65686
$399,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,512
Days on Market: 20

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
39 James River Road Kimberling City MO 65686
$390,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,260
Days on Market: 144

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
104 Oak Drive Kimberling City MO 65686
$379,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,616
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
12 Longview Drive Kimberling City MO 65686
$375,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,223
Days on Market: 16

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
15 Redbud Lane Kimberling City MO 65686
$373,000
-$2,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,466
Days on Market: 1

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
74 Bridgewater Loop ##2 Kimberling City MO 65686
$369,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,458
Days on Market: 84

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment